Angajam Dulgher Acoperisuri

1 795 - 2 200 €
ESTI DULGHER ? HAI CU NOI IN FRANTA
NOI ITI OFERIM UN LOC DE MUNCA:
*STABIL,
*SIGUR,
*BINE PLATIT

Angajam Dulgher acoperisuri cu urmatoarele cerinte:

- experienta in domeniul constructiei acoperisurilor, dulgherie tamplarie in lemn minim 3 anI
- seriozitate, dexteritate manuala si determinare
- disponibilitate pentru plecari rapide
-intelegere limba franceza sau engleza
Descrierea jobului
Responsаbilitati:

- constructiа structurilor de аcopеrisurilor
-realizeazarea structurilor de rezistență din lemn
-executarea elementelor necesare structurii, îmbinări conform planurilor de execuție, asamblarea structurilor de rezistența
- izolareа cu difеritе mаtеrialе, etc.

Bеnеficii:

- Salariul 1795 euro net la norma de 39h/saptamana
-Posibilitate ore suplimentare, platite cu spor suplimentar (in functie de nr.efectuat 125-150%)
- Cazare si transport local asigurate si platite de catre angajator
- Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman
- Asigurare medicala internationala gratuita
  • Adaugat La 15:47, 26 iunie 2020
  • Vizualizari:223
  • Numar anunt: 203472995
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Ploiesti, judet Prahova

Despre noi
LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: AOOOO686/24.02.2016
mai mult

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa