Angajam Sudor Tig cu sau fara expeprienta in Cluj

Fie ca esti la inceput de drum si nu ai experienta prea multa in sudura, fie esti experimentat si cauti doar un loc stabil si linistit fara batai de cap NOI suntem solutia.

Fabrica producatoare de piese semifabricate din otel inoxidabil isi extinde echipa de sudori TIG

Cerinte:

-Disponibilitate incepere imediata
-Persoana serioasa si stabila
-Un minim de cunostinte in orice procedeu de sudura (CO2, electric,Mig/Mag)
-Dorinta de invatare

Responsabilitati

-Sudare usoara si scurta (aftuire) prin procedeul tig in confectii de inox

Program lucru : 07:00 - 16:00 L-V
*Posibilitate ore suplimentare (platite suplimentar)

Alătură-te echipei noastre! Alege postul disponibil în compania noastră şi da-ne un telefon la numarul din anunt, persoana contact Catalina Agafitei.
  • Adaugat La 09:06, 2 iulie 2020
  • Vizualizari:162
  • Numar anunt: 203759161
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Cluj-Napoca, judet Cluj

Despre noi
LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: AOOOO686/24.02.2016
mai mult

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa