Anuntul acesta nu mai este activ - gaseste anunturi asemanatoare in Constructii în Bacau.

Angajam Zidar in Metz Franta

1 700 €
Descrierea jobului - Franta

Angajam zidari cu experienta pentru o importanta firma de constructii civile in Metz,Franta.
Plecarile sunt imediate.
Suntem o companie de leasing de personal activa pe piata de mai bine de 10 ani, nu percepem nici o taxa sau comision pentru serviciile noastre.

Responsabilitati:

• Prepararea mortarelor pentru zidarii si tencuieli
• Executarea zidariilor simple sau de complexitate medie
• Executarea tencuielilor simple
•Executare ziduri din caramida si/sau boltari
• Asigurarea calităţii lucrărilor executate
• Organizarea locului de muncă
• Întreţinerea stării de funcţionare a echipamentelor
de lucru

Beneficii :
In schimbul serviciilor prestate oferim:

• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
• Cazare in spatii mobilate si utilate
• Asigurare medicala internationala gratuita
• Posibilitatea unui contract pe termen lung
• Suport pe toata perioda detasarii

Cerinte

• Experienta minim 3 ani
• Capacitatea de a lucra în echipă sau individual
• Aspect fizic ingrijit
• Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu
• Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania
• Persoana foarte serioasa si responsabila
• Disponibilitate incepere imediata
  • Adaugat La 12:03, 24 iunie 2020
  • Vizualizari:326
  • Numar anunt: 202626243

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa