Angajam Zidar in Metz Franta

1 700 €
Descrierea jobului - Franta

Angajam zidari cu experienta pentru o importanta firma de constructii civile in Metz,Franta.
Plecarile sunt imediate.
Suntem o companie de leasing de personal activa pe piata de mai bine de 10 ani, nu percepem nici o taxa sau comision pentru serviciile noastre.

Responsabilitati:

• Prepararea mortarelor pentru zidarii si tencuieli
• Executarea zidariilor simple sau de complexitate medie
• Executarea tencuielilor simple
•Executare ziduri din caramida si/sau boltari
• Asigurarea calităţii lucrărilor executate
• Organizarea locului de muncă
• Întreţinerea stării de funcţionare a echipamentelor
de lucru

Beneficii :
In schimbul serviciilor prestate oferim:

• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
• Cazare in spatii mobilate si utilate
• Asigurare medicala internationala gratuita
• Posibilitatea unui contract pe termen lung
• Suport pe toata perioda detasarii

Cerinte

• Experienta minim 3 ani
• Capacitatea de a lucra în echipă sau individual
• Aspect fizic ingrijit
• Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu
• Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania
• Persoana foarte serioasa si responsabila
• Disponibilitate incepere imediata
  • Adaugat La 12:08, 24 iunie 2020
  • Vizualizari:314
  • Numar anunt: 202626590
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Ploiesti, judet Prahova

Despre noi
LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: AOOOO686/24.02.2016
mai mult

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa