Muncitor in constructii in Franta

1 700 €
Angajam montatori pardoseli exterioare granulate (pietris + rasina) pentru client important din Franta (Metz).

Cerinte

*Nu este obligatorie experiența în aplicare pardoseli exterioare granulate

*Minim 1 an experiență în montare faianță și gresie/ mozaic/ pietris

*Atenție la finisaje

*Permis de conducere B obligatoriu

*Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din România cu cel puțin 30 zile anterior plecării obligatoriu

*Disponibilitate de plecare rapida

Condiții:

*Salariu de baza 1700 euro net/lună

*Posibilitate ore suplimentare

*Cazare si transport local asigurate

*Suport pe durata detașării

*Asigurare medicala privata

Responsabilități:

*Pregătirea materialelor

*Pregătirea suportului: spălare, îndreptare

*Pregătirea pietrisului și a liantului

*Montare colțare aluminiu

*Aplicare granule, rasina

*Aplicare soluții antiderapante și finisare
  • Adaugat La 11:58, 2 iulie 2020
  • Vizualizari:185
  • Numar anunt: 203767741
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Buzau, judet Buzau

Despre noi
LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: AOOOO686/24.02.2016
mai mult

Anunturile utilizatorului Lucrez in Europa